Регулярний рейс авіакомпанії Turkish Airlines Стамбул-Ізмір 25 січня ледь не закінчився катастрофою. У літак, який заходив на посадку, вдарила блискавка, від чого один із двигунів літака загорівся. Незважаючи на істотне пошкодження, екіпажу вдалося зберегти управління, і машина продовжила зниження.

Airbus A-321 вилетів із стамбульського міжнародного аеропорту імені Ататюрка 24 січня о 23:15. Політ проходив нормально до початку зниження. Однак коли лайнер зі 112 пасажирами на борту вже готувався до посадки, у правий двигун вдарила блискавка. Турбіна тут же загорілася, передає Haber Turk.

Літак продовжив зниження, а на землі очевидці поспішали дістати мобільні телефони, щоб відобразити те, що відбувається. На тлі нічного неба літак здавався повністю охопленим полум'ям, а рівна траєкторія його руху робила лайнер схожим на метеор.

Усередині літака виникли проблеми з електрикою, машину трясло, а серед пасажирів почалася паніка, передає Samanyolu Haber. При цьому деякі пасажири, яким дісталися посадочні талони на місця F, прийнялися через ілюмінатор знімати палаючий двигун, пише «Інтерфакс».

З волі випадку і завдяки майстерності пілотів літак благополучно приземлився в Ізмірському аеропорту Аднана Мендерей. Ніхто із тих, хто перебував на борту, не потерпів, якщо не брати до уваги пережитий пасажирами сильний стрес.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

873