Для підвищення рівня зарплат на столичних підприємствах податковими органами м. Києва, разом з органами місцевої влади і представниками Пенсійного фонду, проводяться спільні заходи та роз'яснювальна робота, повідомили в прес-службі Державної податкової служби України.

У результаті проведеної у 2012 році з керівниками підприємств роз'яснювальної роботи, рівень заробітної плати робітників зріс на 4676 підприємствах Києва.

Зазначимо, що в Києві, згідно зі статистичними даними, середній рівень заробітної плати є найбільшим по всій країні - 4,6 тисяч гривень на місяць.

Поряд з цим, у столиці є підприємства, середній рівень заробітних плат яких «не дотягує» до мінімального, встановленого законодавством (з 1 січня 2013 року - 1147 грн.).

Так, на одному зі столичних підприємств, яке займається оптовою торгівлею фруктами та овочами, середній рівень заробітної плати в третьому кварталі 2012 року становив 888 гривень. Після розмови з керівником, середній рівень зарплати був підвищений до 1 900 гривень. На одному з будівельних підприємств, де середній рівень не перевищував 1 100 гривень - підвищено вдвічі (2 200 гривень).

До бюджету додатково надійшли 10,6 млн гривень податку на доходи фізичних осіб.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

144
Классические туфли мужские