Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості реформ, які сприятимуть створенню механізмів протистояння кризі.

Про це, як повідомляє прес-служба Глави держави, він заявив під час виступу на пленарній сесії «Розвиток стратегічної інфраструктури» та неформальному засіданні світових економічних лідерів «Фундамент для відродження Європи», які проходили в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

За словами Януковича, у своїх виступах він підкреслював необхідність подолання кризи і створення гнучких механізмів, які допомагали б реагувати на ці виклики.

Також, зазначив Президент, піднімалося питання конкурентоспроможності країн і важливості співпраці у різних напрямах, зокрема, поліпшення руху товарів, робочої сили і фінансів.

Крім того, як підкреслив Глава держави, він також звернув увагу учасників засідань на важливість розвитку інфраструктури України. «Я також висловив свою точку зору про те, що може привабити інвесторів вкладати гроші в інвестиційні проекти транспортної інфраструктури», - сказав Президент.

На його переконання, інвесторів залучатиме створення владою відповідних умов для бізнесу - прозорість, передбачуваність держави в тарифоутворенні, дерегуляція.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

203