На суднобудівному заводі «Затока» в Керчі спустили на воду корпуси двох суден постачання бурових платформ. Про це повідомляє прес-служба Ради міністрів АР Крим.

Присутній на урочистій церемонії виведення суден з доку глава кримського уряду Анатолій Могильов підкреслив високу значимість суднобудівної галузі для економіки Криму і привітав заводчан з успішним виконанням чергового замовлення.

«Сьогодні знаменна подія - спуск на воду відразу двох суден. Я вітаю із завершенням будівництва всіх заводчан, низький вам уклін за працю. У свою чергу влада приділяє велику увагу розвитку галузі, приймаються закони про пріоритетний розвиток суднобудування в Україні», - звернувся Могильов до працівників заводу.

Представник норвезької компанії-замовника повідомив, що продукція, яка випускається заводом «Залив», відповідає всім сучасним стандартам якості: «Корпус судна є одним з найкращих і найбільш оснащених корпусів, який «Залив» здавав для нашої компанії. Висловлюю подяку всім працівникам заводу, ви проробили чудову роботу».

З доку виведено судно постачання бурових платформ проект PX121. Воно виконане на замовлення норвезької компанії «Ulstein Hull AS». Його довжина склала 83,40 м, ширина - 18 м, висота - 8 м, спускова вага корпусу - 1832 т. Корпус і пропульсивна установка цього судна виготовлені для умов Північного моря і Північної Атлантики.

Також проведено спуск на воду судна постачання бурових платформ проект PSV 3300. Замовником виступила голландська компанія «Damen Shipyard Bergum». Довжина судна - 80,10 м, ширина - 16,2 м, висота - 7,5 м, дедвейт - 4230 т.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

199