Апеляційний суд задовольнив апеляцію прокуратури Києва і повернув кримінальну справу за фактом загибелі студента Ігоря Індила на новий судовий розгляд, повідомили в прес-службі столичної прокуратури.

Деснянський районний суд Києва 29 жовтня 2012 р. виніс постанову про повернення кримінальної справи на додаткове розслідування, мотивуючи своє рішення неповнотою досудового слідства.

Прокуратура Києва, не погоджуючись з таким рішенням суду, оскаржила його в апеляційному порядку, оскільки у справі виконані всі необхідні слідчі дії.

Постановою Апеляційного суду м. Києва апеляцію прокурора було задоволено.

Апеляційною інстанцією постанову районного суду скасовано, і кримінальну справу за фактом загибелі Індила направлено до Деснянського районного суду на новий судовий розгляд іншим складом суддів.

Як повідомляв ForUm, Індило помер у Шевченківському районному відділі міліції Києва 18 травня 2010 року - дільничний міліціонер забрав його з одного з гуртожитків Києва у відділення міліції, а на ранок батьків попросили забрати тіло хлопця з моргу.

28 травня 2010 р. прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками Шевченківського райуправління міліції. Пізніше справа була передана для розслідування в прокуратуру Києва. У жовтні в прокуратурі заявили, що смерть студента стала наслідком службової недбалості і перевищення повноважень з боку двох працівників правоохоронних органів.

5 січня 2012 р. Деснянський райсуд столиці засудив дільничного Сергія Приходька, обвинувачуваного в причетності до загибелі Індила, до 5 років позбавлення волі з відстрочкою відбування покарання на два роки.

Перед цим, 23 грудня 2011 року, суд закрив кримінальну справу щодо ще одного з підсудних - старшого інспектора Шевченківського райуправління міліції Сергія Коваленка. Цю справу за частиною першою статті 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України було закрито на підставі акту амністії.

12 січня 2012 р. адвокат батьків Індила Олександр Заруцький подав скаргу до Апеляційного суду Києва на рішення Деснянського районного суду столиці про умовне засудження колишнього співробітника міліції, який звинувачувався в причетності до смерті Індила.

14 травня Апеляційний суд Києва відправив на додаткове розслідування в Деснянську районну прокуратуру столиці кримінальну справу за обвинуваченням двох співробітників міліції у причетності до смерті Індила.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

212