Скоординована взаємодія всіх відомств і служб під час ускладнення погодних умов дозволила уникнути надзвичайних ситуацій на об'єктах житлово-комунального господарства. Про це повідомив голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських під час спілкування з журналістами.

Він зазначив, що 17 грудня 2012 року уряд ухвалив рішення про створення Оперативного штабу для координації дій центральних і місцевих органів виконавчої влади з метою поліпшення реагування на надзвичайні ситуації, пов'язані з несприятливими погодними умовами і дією низьких температур.

Напередодні погіршення метеорологічних умов був проведений повний аналіз діяльності всіх органів влади, а також визначені головні проблемні питання.

За словами Болотських, це дозволило сконцентрувати зусилля всіх відомств і не допустити виникнення надзвичайних ситуацій. «Хочу підкреслити, що жодна з аварій на об'єктах житлово-комунального господарства не переросла в надзвичайну ситуацію, тим більше довгострокового характеру. Це говорить про якість роботи», - зазначив він.

Болотських також підкреслив, що зараз зафіксована позитивна тенденція ефективного реагування на аварії в системах життєзабезпечення, скорочення терміну проведення ремонтних робіт і злагоджена робота органів влади, аварійних і комунальних служб.

Alpha

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

214