У новоствореній Державній службі України з надзвичайних ситуацій буде збільшено кількість пожежно-рятувальних формувань, заявляє заступник директора департаменту управління рятувальними силами держслужби Микола Чечоткін.

«Як зазначив глава служби Михайло Болотських, найближчим часом буде вирішено питання щодо збільшення чисельності територіальних органів. У першу чергу, буде звернено увагу на збільшення кількості пожежно-рятувальних формувань», - повідомив Чечоткін під час виступу на обласній нараді в Івано-Франківську.

«Це дозволить нам збільшити кількість людей у караулах, в аварійно-рятувальних підрозділах і, тим самим, підвищити ефективність реагування на надзвичайні ситуації та пожежі», - пояснив він.

Чечоткін також зазначив, що уряд вже затвердив граничну чисельність центрального апарату Держслужби з НС, який, за його словами, не зменшений у порівнянні з апаратом МНС, передає «Інтерфакс-Україна».

«Завершується перший етап формування нормативно-правової бази функціонування служби. Наступним етапом реорганізації буде формування центрального апарату та підготовка проектів рішення уряду щодо формування територіальних органів управління», - сказав Чечоткін.

Нагадаємо, 24 грудня 2012 року Президент України Віктор Янукович підписав Указ 726/2012 про реорганізацію Міністерства надзвичайних ситуацій і Державної інспекції техногенної безпеки України у Державну службу України з питань надзвичайних ситуацій, як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через міністра оборони України.

Міністр оборони України Павло Лебедєв заявив, що протягом місяця планується завершити входження в структуру оборонного відомства Державної служби України з надзвичайних ситуацій.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

361