Україна планує провести Регіональний саміт Всесвітнього економічного форуму по Європі та Центральній Азії. Про це Президент України Віктор Янукович сказав у Давосі після закінчення зустрічі з виконавчим головою Всесвітнього економічного форуму Клаусом Швабом, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Ми плануємо найближчим часом провести в Україні саміт європейських і євразійських країн», - повідомив він.

Президент зазначив, що підвищення конкурентоспроможності, створення динамічного, гнучкого механізму реагування на виклики дасть можливість поступового зростання економік. «Саме на ці питання покликано дати відповідь наше співробітництво і проведення спільного економічного форуму в місті Києві», - підкреслив Янукович.

Глава держави також зазначив, що формування глобального порядку денного щодо України радою Всесвітнього економічного форуму за участю найкращих спеціалістів світового рівня, - це те, що зараз необхідно Україні.

Президент подякував Швабу за ту величезну роботу, яку зараз ВЕФ проводить стосовно України.

У свою чергу, виконавчий голова Всесвітнього економічного форуму висловив сподівання, що рада ВЕФ з формування глобального порядку по Україні напрацює корисні рекомендації для соціально-економічного розвитку України.

«Хотів би подякувати за той дух дружби, за ту співпрацю, яку ми відчуваємо особисто від Президента України Віктора Януковича», - сказав Шваб.

Він додав, що такі зустрічі на Давоському форумі - хороша можливість для України «інтегруватися в Давоську сім'ю, тому що Україна - велика, важлива країна, що знаходиться в Європі».

Нагадаємо, у швейцарському Давосі стартував Всесвітній економічний форум.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

248