Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв відмовиться від участі у виборах президента 2018 року, якщо на них піде чинний глава держави Володимир Путін.

Як заявив керівник російського уряду в інтерв'ю Bloomberg TV, конкуренція з Путіним на виборах для нього виключена. «Я вважаю, що це було б неправильним. Це неможливо. Ми належимо до однієї політичної сили, навіщо ж нам конкурувати?» - заявив він.

При цьому Медведєв підкреслив, що не відмовляється від своїх президентських амбіцій, про які він говорив раніше. У листопаді 2012 року в інтерв'ю французьким ЗМІ російський прем’єр сказав: «Я вже одного разу входив у цю річку. Чому б не ввійти в неї ще раз».

Володимир Путін поки не говорив, чи буде він балотуватися на четвертий термін у 2018 році. 1 березня 2012 року, напередодні виборів президента, які він у підсумку виграв, Путін заявив, що ще не думав про це.

Дмитро Медведєв обіймав посаду президента Росії з 2008 по 2012 роки. Під час його правління Володимир Путін, який був президентом у 2000-2008 роках, працював прем'єр-міністром. Весь термін Медведєва у ЗМІ широко обговорювалося, хто висуватиметься у президенти у 2012 році, пише «Lenta.ru».

Путін і Медведєв неодноразово робили заяви про те, що разом вирішать, кому йти на вибори. При цьому Медведєв підкреслював, що не буде конкурувати з Путіним.

У підсумку на з'їзді «Єдиної Росії» 24 вересня 2012 року було оголошено, що Володимир Путін піде на третій термін. Таке рішення Путін і Медведєв пояснювали тим, що рейтинг Путіна вищий. Після його перемоги на виборах Медведєв отримав посаду прем'єр-міністра.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

261