Захиснику екс-прем'єра України Юлії Тимошенко Сергію Власенку дозволили провести зустріч з підзахисною в душовій кімнаті, де засуджена проводить акцію протесту.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України, після більш ніж тригодинного очікування Власенко свою підзахисну так і не дочекався.

«Сама Тимошенко весь цей час вимагала від захисника йти до преси і розповідати, що його не пускають до підзахисної так само, як вона вимагала цього ж вчора від іншого її захисника Євгенії Тимошенко (доньки Тимошенко. - Ред.). І це при тому, що і вчора, і сьогодні пенітенціарна служба без перешкод допускає захисників Тимошенко в кімнату для побачень, як цього і вимагає чинне законодавство», - наголошується в повідомленні.

Відповідно, керівництвом Качанівської виправної колонії прийнято рішення надати можливість Власенку пройти в душову кімнату, де знаходиться засуджена, щоб останній міг одержати процесуальні документи, від отримання яких з рук слідчого напередодні він відмовився.

У ДПтСУ зазначили, що всі дії засудженої розцінюють як спробу створити черговий помилковий привід для заяв своїх захисників про нібито неправильні дії співробітників колонії.

«На наше глибоке переконання, поведінка засудженої є цинічною і не робить їй честі. Попереджаючи неправдиві закиди на адресу ДПтСУ, підкреслюємо, що всі дії співробітників є законними», - зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, сьогодні, 22 січня, засуджена Юлія Тимошенко знову відмовлялася від зустрічі із захисником Сергієм Власенком.

Alpha

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

653