Україна не зможе рухатися далі без примирення всіх політичних сил. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, заявив Президент України Віктор Янукович під час урочистих зборів з нагоди Дня соборності і свободи України.

«Наш рух як соборної нації неможливий без політичного примирення. Вибори до Верховної Ради України показали: всі без винятку парламентські сили відстоюють проведення реформ, модернізацію країни, досягнення високих стандартів життя. Це створює передумови для політичного консенсусу і відкриває перспективи швидкого реформування нашої держави», - сказав Янукович.

На думку Президента, справа залишається за українськими політиками.

«Справа тільки в тому, чи зможуть у відповідальний момент наші політики переступити через власні амбіції заради нашої спільної справи - побудови багатої і сильної України. Нас об'єднують демократичні цінності - свобода слова, думки, вибору. Суспільство очікує від політиків не обіцянки і гасел, не биття в гучні але порожні барабани. Україні та її народу потрібні практичні кроки в поліпшенні законодавства, подоланні корупції, покаранні правового свавілля. Можна багато мріяти про сучасну державу, але без дотримання законності, виконавчої дисципліни, сучасних кадрів, ця мрія буде недосяжною , - вважає він.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

237