У МЗС України заявляють, що громадян України немає серед постраждалих унаслідок повені в Індонезії. Про це повідомив на брифінгу в.о. директора Департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.

«Громадян України серед постраждалих немає», - сказав він.

У той же час, у зв'язку з надзвичайними наслідками негоди МЗС рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від відвідування Джакарти, а тим, хто вже знаходиться в індонезійській столиці, проявляти підвищену пильність і обережність і не залишати будинки без серйозних причин до нормалізації ситуації. У разі необхідності отримання відповідної допомоги громадянам України необхідно звертатися до Посольства України в Республіці Індонезія, повідомляє «УНІАН».

Нагадаємо, у ніч на 17 січня на столицю Індонезії Джакарту випало 100 міліметрів опадів, довелося відкрити шлюз. Потік води обрушив 50-метрову секцію дамби, вода в центрі міста піднялася до півтора метра. Був затоплений президентський палац, і главі держави довелося перенести на більш пізній термін вже призначену зустріч з аргентинською колегою. Відновити зруйнований ділянку дамби поки не вдається.

Кількість жертв повені в індонезійській столиці, за станом на 19 січня, досягла 15 осіб.

Alpha

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

192