Суд відхилив клопотання захисту Андрія Слюсарчука про звільнення підзахисного під заставу у 130 тисяч гривень. Відмова мотивована тим, що вчинені підсудним злочини є тяжкими і передбачають покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років.

Суддя Солом'янського районного суду Києва Марія Зелінська відхилила клопотання захисту про звільнення Андрія Слюсарчука (більш відомого як Доктор Пі) під заставу у 130 тисяч гривень. Таке рішення суд мотивував тим, що злочини, у вчиненні яких обвинувачується Слюсарчука, є важкими і передбачають покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років.

Більше того, на переконання суду, Доктор Пі, перебуваючи на волі, зможе ховатися від слідства і чинити тиск на свідків. Також суд ухвалив рішення про продовження терміну утримання Слюсарчука під вартою до 13 березня 2013 року, передає «ZN, UA».

Тоді звинувачення і захист звернулися до суду з новим клопотанням - про визначення підсудності у цій справі, адже на території Солом'янського району столиці Доктор Пі скоїв тільки два злочини, які слідство не вважає основними в справі.

Прокурор зазначив, що основні злочини Слюсарчук скоїв на Львівщині, Тернопільщині, Хмельниччині та у Києві. Суд оголосив перерву і пішов у дорадчу кімнату.

Як повідомляв ForUm, стосовно Слюсарчука львівська міліція порушила 2 кримінальні справи - за підозрою у шахрайстві та за підозрою у використанні підроблених документів. Кримінальні справи були порушені після публікацій у львівській газеті «Експрес», журналісти якої у низці публікацій доводять, що у «Професора Пі» немає медичної освіти, а дипломи про вищу освіту - фальшиві. Також журналісти заявили, що встановлені Слюсарчуком рекорди є шахрайством.

17 листопада Галицький районний суд Львова підтримав подання слідчого та обрав для Слюсарчука запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на час слідства.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

249