Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов звернувся до голів районних адміністрацій, підприємств та установ усіх форм власності з проханням докласти всіх зусиль, щоб створити умови для безпечного пересування по вулицях і дорогах столиці, повідомляє прес-служба КМДА.

За його словами, складні погодні умови - різке зниження температури повітря після відлиги і випадання дощу - викликали обмерзання на дорогах, тротуарах та контактних мережах.

«Ми невідкладно повинні мобілізувати всі наявні людські та технічні ресурси для боротьби із наслідками негоди. Я звертаюся до керівників підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, з проханням забезпечити належне посипання прибудинкових та прилеглих до об'єктів соціальної інфраструктури територій. В першу чергу мова йде про організацію безпечного підходу до медичних та навчальних закладів, зупинок громадського транспорту, станцій метрополітену і т.п.. Також я закликаю керівників об'єктів торгівлі приватної форми власності подбати про заходи безпеки на закріплених за ними територіях», - зазначив Попов.

Голова КМДА закликав жителів столиці бути вкрай обережними та уважними, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху. Особливо обережними необхідно бути під час пересування по слизьких ділянках тротуарів і сходах підземних переходів.

Окремо Попов звернувся до автомобілістів, закликавши їх по можливості утриматися від поїздок без крайньої необхідності.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

171