Генеральна прокуратура України сподівається у четвер, 24 січня, почати слідчі дії з екс-прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко у справі про організацію вбивства колишнього народного депутата Євгена Щербаня у разі, якщо вона визначиться з вибором адвоката і погодиться давати свідчення.

Про це сьогодні на брифінгу в Києві заявив начальник Головного управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ Андрій Курись.

«Право давати показання - це право підозрюваного. Якщо Юлія Володимирівна скаже, що вона хоче давати показання, то вона буде їх давати... Юлія Володимирівна сказала, що для вибору адвоката у цій справі їй необхідно 72 години, і ми плануємо, якщо вона визначиться, у четвер почати слідчі дії, якщо вона буде згодна давати свідчення», - сказав Курись, повідомляє «УНІАН».

Він при цьому підтвердив інформацію, озвучену днями журналістам генпрокурором Віктором Пшонкою про те, що у справі щодо вбивства Щербаня зібрано достатньо доказів. А також підкреслив, що сторона звинувачення зацікавлена ​​ у тому, щоб процес у даній справі проходив у суворій відповідності до норм нового Кримінального процесуального кодексу. За його словами, всі докази, які будуть надані як з боку обвинувачення, так і з боку захисту, повинен досліджувати тільки суд і винести відповідний вердикт.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Віктор Пшонка 18 січня заявив, що Генеральна прокуратура України завершила розслідування кримінальної справи про вбивство у 1996 році Щербаня, підозрюваними в організації цього злочину є екс-прем'єр-міністри України Юлія Тимошенко і Павло Лазаренко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

223