Рішення про відмову провести похорони кримінального авторитета Аслана Усояна, більш відомого як Дід Хасан, у Грузії могло бути прийняте на урядовому рівні, повідомив у понеділок журналістам член грузинської делегації на зимовій сесії ПАРЄ Гіоргій Габашвілі.

Усоян, який вважався найвпливовішим у Росії «злодієм у законі», був поранений 16 січня внаслідок стрілянини на вулиці Поварській у ​​центрі Москви, пізніше він помер у лікарні. Раніше джерело у правоохоронних органах столиці говорило, що останки загиблого імовірно відправлять на його батьківщину - у Грузію.

Пізніше у ЗМІ з'явилася інформація, що аеропорт Тбілісі нібито відмовився приймати літак з тілом Усояна, передає РІА «Новости».

Відповідаючи на запитання про те, ким було прийняте рішення відмовити у проведенні похорону Усояна - президентом чи урядом, Габашвілі сказав, що урядом. За його словами, інформацією про деталі прийнятого рішення він не володіє.

«У цьому випадку, я думаю, що уряд вчинив правильно, тому що такі похорони, так би мовити, за старими радянськими термінам, переростають на всесоюзні сходки», - додав Габашвілі, який представляє у ПАРЄ пропрезидентську партію «Єдиний національний рух».

Нагадаємо, Діда Хасана поховали на Хованському кладовищі Москви.

Як повідомляв ForUm, кримінальний авторитет Астамур Гулія, відомий як Астіка Сухумський, застрелений у столиці Абхазії, повідомляють місцеві ЗМІ, за даними яких вбитий належав до клану противників Аслана Усояна.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1047
Классические туфли мужские