Державтоінспекція Києва звертає увагу водіїв на зміну погодних умов.

Як повідомляє Департамент ДАІ ГУ МВС України в Києві, 21-22 січня в столиці очікується зміна температури повітря від -3..-5 до 0..-2 градусів. Також, прогнозуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, а це, безумовно, ускладнить рух транспорту і пішоходів.

ДАІ рекомендує водіям бути уважними під час проїзду пішохідних переходів, заздалегідь знижувати швидкість, не об'їжджати транспорт, який зупинився перед «зеброю», а зупинитися і пропустити людей, які переходять дорогу.

Також необхідно своєчасно перевіряти технічний стан свого транспортного засобу, а також не залишати автомобілі на краю проїжджої частини, щоб не перешкоджати нормальному руху транспорту.

Крім того, необхідно дотримуватися швидкісного режиму, безпечної дистанції, правил маневрування, а в умовах недостатньої видимості рухатися з включеним ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями. Доцільно також відмовитися від ризикованих маневрів, які при несприятливих погодних умовах можуть призвести до втрати контролю над автомобілем.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

186