Влада повинна докласти всіх зусиль, щоб передати наступним поколінням українців сильну країну. Про це, як повідомляє прес-служба Глави держави, Президент України Віктор Янукович заявив під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних держадміністрацій.

«Я просив би вас завжди бути об'єктивними, справедливими по відношенню до людей. Берегти нашу рідну землю, бережно ставитися до цінностей, які передали нам наші батьки. Для нас дуже важливо, щоб, коли настане час, і за нами підуть наші послідовники, ми їм передали сильну країну», - сказав Президент, звертаючись до присутніх.

Глава держави підкреслив, що високі посади - не нагорода, а перш за все - величезний тягар відповідальності. «Насамперед, перед людьми на територіях, у регіонах, де ви працюватимете», - зазначив він.

Янукович додав, що майбутнім головам районних держадміністрацій не варто боятися помилок у роботі, однак важливо своєчасно їх помічати, виправляти і більше не повторювати. «Я від вас вимагатиму, щоб ви уважно ставилися до своєї роботи, до точки зору людей. Ці вимоги будуть жорсткими до вас», - сказав він.

Президент також закликав чиновників налагоджувати і підтримувати ефективний зворотний зв'язок з людьми, громадськими організаціями, представниками різних політичних сил.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

198