Ефективна модернізація і проведення реформ у різних сферах життєдіяльності країни - єдиний вірний шлях у нинішній складній економічній ситуації в світі. Про це, як повідомляє прес-служба Глави держави, Президент України Віктор Янукович заявив під час зустрічі з кандидатами на посаду голів районних державних адміністрацій.

«Шлях, який ми обрали, - модернізації нашої країни, - єдиний можливий шлях, який може принести успіх у підвищенні рівня економіки, а на її основі - підвищення рівня життя людей», - сказав Глава держави.

Янукович додав, що модернізаційні зміни в різних галузях національної економіки викликані також необхідністю підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції на світових ринках, адже Україна є державою, яка експортує близько 60% товарів.

Президент звернув увагу на перші позитивні результати реформування країни. «Різні рейтингові агентства підтверджують, що Україна поступово покращує свій імідж як країна з ринковою економікою», - зазначив він.

Разом з тим Глава держави зазначив, що в напрямку створення умов для розвитку малого та середнього бізнесу, поліпшення інвестиційного клімату, спрощення механізмів надання адміністративних послуг має бути ще багато роботи.

«Ми ставили собі завдання рухатися набагато швидше, і найголовніше, що ми добре розуміємо: робота, яку ми почали у 2010 році, повинна сприяти поліпшенню життя людей», - сказав Янукович.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

269