У січні 2013 року розпочав роботу проект «Стимулювання розвитку туризму в Карпатському регіоні шляхом поліпшення сервісу та безпеки туристів», який реалізовуватимуть у рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013», повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Його головним завданням є забезпечення умов для гармонійного розвитку туризму в Карпатському регіоні та налагодження співпраці між українськими та польськими організаціями в цій галузі.

Також у рамках проекту планується підготувати кадри для пошуково-рятувальної служби і туристичного супроводу у Карпатському регіоні, а українська сторона має намір перейняти досвід у польських колег у створенні громадських пошуково-рятувальних пунктів для надання допомоги туристам і місцевим жителям регіону під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Крім того, для поліпшення внутрішньої організації та взаємодії між партнерами проекту, у Львові була організована і проведена зустріч партнерів, на якій створили транскордонні органи управління проектом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

239