Правоохоронці працюють над підвищенням якості послуг, які відтепер будуть надаватися в режимі «єдиного вікна». Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Лікар, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

За його словами, з нового року українцям не потрібно складати іспити для відновлення загубленого посвідчення водія. Так само тепер не потрібно проводити обов'язкове експертне дослідження транспортних засобів при їх реєстрації або перереєстрації.

«Тепер не потрібно проводити оцінку вартості транспортних засобів при їх реєстрації, як і не обов'язково пред'являти транспортний засіб при перереєстрації у зв'язку зі зміною місця проживання власника або при відновленні втрачених або зіпсованих документів», - зазначив Лікар.

За словами заступника міністра, відтепер спрощена і сама процедура отримання послуг. Будь-який громадянин, незалежно від його місця проживання або місця реєстрації його транспортного засобу, зможе отримати необхідні послуги в одному із 269 реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державтоінспекції України, які функціонують за принципом «єдиного вікна». Крім того, МВС постійно працює над тим, щоб підвищити якість своїх послуг.

«У вигляді експерименту вже розпочали роботу «Сервісні центри надання послуг». Тепер на їхній базі можна буде одночасно отримати послуги, які надаються декількома міліцейськими підрозділами: довідки, дозволи і т.д.», - підкреслив Лікар.

Як раніше повідомляв ForUm, з метою підвищення ефективності роботи Державтоінспекції, а також на виконання соціальних ініціатив Президента України, спрощені реєстраційно-екзаменаційні операції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

717