Щороку в Україні знищують половину популяції вовків. Про це, як передає кореспондент ForUm’y, повідомив сьогодні в ході прес-конференції директор Київського еколого-культурного центру України Володимир Борейко

«Зараз в Україні всього лише 2600-2700 вовків офіційно, а кожен рік їх відстрілюється 1300-1400, тобто половина популяції, і це не рахуючи браконьєрських відстрілів та вовків, які гинуть самі», - зазначив він.

За словами Борейка, найчастіше вовків знищують під приводом того, що вони є головними переносниками сказу, в той час як на цей вид тварин припадає всього лише близько 0,5% випадків перенесення захворювання.

«40% випадків перенесення сказу припадає на лисиць і 20% на собак, саме вони є головними переносниками захворювання. А вовк є найважливішим борцем зі сказом тварин, бо зменшує чисельність популяції бродячих собак та лисиць», - підкреслив Борейко.

Крім того, за словами еколога, вовки у великій кількості поїдають падаль і м'ясні викиди від птахофабрик, будучи «санітарами» не тільки лісу, а й сільського господарства. Однак замість того, щоб вовків охороняти, їх продовжують масово знищувати, що дає тільки негативні результати.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

232
Классические туфли мужские