Результати реалізації кожної реформи повинні ретельно відстежуватися і аналізуватися. Для цієї роботи повинні залучатися бізнес-структури та громадськість. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, Президент України Віктор Янукович заявив у ході засідання Комітету з економічних реформ.

«Нам необхідно привнести нове дихання в роботу Комітету з економічних реформ і впровадити нові підходи щодо виконання завдань Національного плану дій на 2013 рік. Стан реалізації реформ, особливо на місцях, має стати предметом постійного моніторингу. Проблемні питання повинні розглядатися на засіданнях Кабміну, а найбільш складні випадки - в ході засідань Комітету. Результати реалізації кожної реформи повинні детально розглядатися і аналізуватися на предмет відповідності їх початковим цілям», - підкреслив Глава держави.

Янукович зазначив, що всі виявлені прорахунки повинні усуватися.

Крім того, він додав, що Україна повинна перейти до якісного фінансування реформ.

«Це передбачає концентрацію ресурсів на пріоритетних напрямах діяльності, встановлення жорсткого контролю за ефективним використанням кожної бюджетної гривні. У цьому році державний фонд регіонального розвитку має стати реальним інструментом фінансування капітальних інвестицій», - сказав Президент.

Нагадаємо, сьогодні під час засідання Комітету з економічних реформ Президент України Віктор Янукович назвав неприпустимими показники виконання основних напрямів реформ економічного розвитку держави.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

330