Президент України Віктор Янукович порадив прем'єр-міністру Миколі Азарову змінити стиль роботи уряду. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив під час засідання Комітету з економічних реформ.

«Головними висновками 2012 року стало те, що наміри і декларування були великими, а рівень їх виконання - низьким. Якщо ми щось декларуємо, ми повинні це виконувати і брати за це відповідальність», - зазначив Глава держави.

За словами Президента, необхідно продовжити курс на будівництво сучасної модернізованої держави і тієї системи, яка справлятиметься з актуальними викликами світової економіки.

Коментуючи підсумки минулого року, він назвав неприпустимими показники невиконання основних напрямів реформ економічного розвитку держави.

Глава держави зазначив, що невиконання поставлених завдань з реалізації реформ більш ніж на 35% - неприпустимо. «Я розумію, що можна недоотримати ресурси, можна недовиконати щось на 10-15%, але не більше. Це можна розцінювати, як саботаж. Люди втратили відповідальність, і в цьому полягає основна проблема», - підкреслив Янукович, звертаючись до Азарова.

Він також зазначив, що низькі показники виконання реформ усіх напрямів економіки в більшості випадків є наслідком неякісної роботи міністрів.

«Я дуже сподіваюся на нових міністрів і на їхню якісну роботу в новому році. Я просив би прем'єр-міністра змінити стиль роботи уряду і підбивати підсумки не тільки в кінці року, але й протягом усього цього періоду. Якщо є проблема - її необхідно ліквідувати, якщо це кадрові питання, то будемо їх розглядати і з цієї позиції. Ми не повинні закривати очі на правду. Своєчасні скоординовані дії з модернізації економіки країни повинні реалізовуватися вчасно», - підсумував Президент.

Тетяна Мацур,

Alpha

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

241