Оптимізація структури Адміністрації Президента України спрямована на підвищення ефективності комунікації Президента з суспільством. Про це, як повідомляє прес-служба Глави держави, в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна» сказав глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін.

«Оптимізація структури Адміністрації покликана забезпечити виконання низки ключових завдань, визначених Президентом України. По-перше, це реалізація його соціальних ініціатив. По-друге, підвищення ефективності комунікацій Глави держави з суспільством. І, по-третє - розвиток гуманітарних і соціальних аспектів роботи державної влади», - розповів Льовочкін.

Зокрема, він підкреслив, що ухвалено рішення посилити роботу Головного управління з питань реформування соціальної сфери та Управління з питань звернень громадян.

За словами глави Адміністрації, кількість громадян, які звернулися до Президента України, зросла з 213 тис. 29 у 2009 році до 766 тис. 806 торік, при тому, що штат управління по роботі зі зверненнями громадян у 2009 році склав 34 людини, а у 2012 році - 27.

«Кожен, хто звернувся, повинен отримати відповідь», - підкреслив він.

Льовочкін повідомив, що для підвищення якості роботи зі зверненнями громадян України до Глави держави Управління з питань звернень громадян увійшло в підпорядкування заступнику глави Адміністрації Президента Сергію Ларіну, який також займається питаннями регіональної та кадрової політики.

За словами Льовочкіна, під керівництвом Ларіна буде знаходитися і Головне управління з суспільно-політичних питань.

Крім того, за його словами, для того щоб поліпшити поінформованість громадян про діяльність Глави держави і Адміністрації Президента України, окремі підрозділи об'єднані в Головне управління прес-служби і комунікацій.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович збільшив кількість співробітників Адміністрації з 514 до 549. Збільшення чисельності пов'язано зі зміною структури Адміністрації.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

195