Федеральний президент Австрії Хайнц Фішер пообіцяв підтримку його країною євроінтеграційного курсу України, в тому числі, підписання і подальшої ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС. Про це він заявив під час зустрічі з міністром закордонних справ України, чинним головою ОБСЄ Леонідом Кожарою.

Як повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ, Кожара поінформував главу Австрійської держави про основні пріоритети українського головування в ОБСЄ в поточному році, а також про внутрішньополітичну ситуацію в країні.

Під час обговорення питань двостороннього співробітництва сторони відмітили необхідність і важливість підтримки висхідної динаміки контактів двох країн на найвищому та високому рівнях, розширення торговельно-економічного та культурно-гуманітарного співробітництва.
Фішер підкреслив, що головування України в ОБСЄ сприятиме знаходженню відповідей на виклики та зміцненню авторитету нашої країни на міжнародній арені.

«Австрія повністю підтримує пріоритети українського головування в ОБСЄ і готова сприяти в їх успішній реалізації», - додав президент.

Нагадаємо, з 1 січня 2013 року Україна почала головувати в Організації з безпеки і співробітництва в Європі.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

228