Завтра, 17 січня, під час засідання Комітету з економічних реформ Президент України Віктор Янукович заслухає пропозиції уряду щодо Національного плану дій на 2013 рік.

Як повідомляє прес-служба Глави держави, участь у засіданні візьмуть представники Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, голова Верховної Ради, народні депутати, представники наукових кіл, міжнародних та експертних організацій.

Янукович заслухає доповідь прем'єр-міністра Миколи Азарова про стан виконання Національного плану дій по 2012 рік.

Як повідомлялося раніше, Президент України очікує від керівника і членів уряду пропозицій у Національний план дій на 2013 рік, які будуть представлені представниками Кабінету Міністрів, що відповідають за реалізацію реформ у відповідних напрямах.

За дорученням Януковича, Національний план дій створить основу для реалізації економічних реформ у 2013 році, враховуючи виклики та сучасні умови розвитку економічної стратегії. Документ повинен бути узгоджений з представниками як центральних, так і місцевих органів влади.

«Президент і надалі жорстко вимагатиме від Кабінету Міністрів чіткого і повного виконання Національного плану дій на 2013 рік як на центральному, так і на місцевому рівнях з метою реалізації в Україні ключових реформ», - зазначили в прес-службі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

227