Грошову винагороду в розмірі двох мільйонів гривень, яку Національний олімпійський комітет України отримав як найкращий Олімпійський комітет світу, буде направлено на підготовку українських олімпійців до Ігор у Сочі-2014 і Ріо-де-Жанейро-2016, а також на розвиток і поліпшення унікальних олімпійських проектів, спрямованих на популяризацію здорового способу життя в нашій країні.

Про це, як повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету, заявив президент НОК Сергій Бубка, який нещодавно повернувся з Дубаї, де під час спеціальної церемонії йому була вручена престижна міжнародна премія креативного спорту Мохаммеда бін Рашида аль-Мактума за успіхи в пропаганді спорту і олімпійських цінностей.

Подібного визнання НОК України був удостоєний за низку акцій і заходів, більшість з яких є унікальними і не мають аналогів у світі: «Олімпійський день», Всеукраїнський олімпійський урок, «Стрибки на майдані», «Олімпійське лелеченя», «Олімпійський куточок», «Олімпійська книга», Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року», фотовиставка «Спортивні миттєвості» та інші.

«Для мене велика честь отримати цю престижну нагороду. Дуже приємно, що міжнародне співтовариство так високо оцінило нашу роботу, спрямовану на популяризацію олімпійських цінностей та здорового способу життя. Щиро вдячний всій Олімпійській сім'ї, всім, хто допомагав і підтримував наші ініціативи. Безперечно, втілити в життя ці проекти без підтримки керівництва нашої держави було б неможливо, - сказав після церемонії нагородження Бубка. - Ця премія - не тільки почесна нагорода, але й стимул і мотивація працювати надалі ще наполегливіше і наполегливіше. А щоб наші спортивні досягнення були ще значнішими, отримані гроші будуть спрямовані на підготовку українських олімпійців до Ігор у Сочі-2014 і Ріо-де-Жанейро-2016, а також на розвиток наших унікальних проектів і виховання здорової нації».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

231