В українські школи повертають обов'язковий медогляд, оскільки так хочуть батьки. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, після засідання Кабінету Міністрів заявив міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

«86% батьків підтримали це у ході «всеукраїнських батьківських зборів», у яких взяли участь 33 тис. осіб. Зазначу, що тільки велика кількість кардіологічних захворювань говорить про те, що комплексний обов'язковий медогляд усіх школярів – це доцільна, необхідна річ», - сказав він.

При цьому міністр переконаний, що медогляд повинен бути комплексним. «Ми розробляємо норматив, щоб обов'язково був ендокринолог, кардіолог, стоматолог», - сказав він. За його словами, в усіх школах є приміщення, де можна організувати такий медогляд, який буде проводитися вахтовим методом, коли бригада лікарів приїжджає на кілька днів у школу.

Табачник також зазначив, що, згідно з медичною реформою, передбачається, що дитина протягом року повинна пройти огляд у супроводі батьків у сімейного лікаря або у поліклініці у педіатра.

За словами міністра, таким чином, за ініціативою Міносвіти дитина буде проходити медогляд двічі на рік, що дозволить вчасно виявити захворювання і поліпшити стан здоров'я дітей.

Як раніше повідомляв ForUm, уряд повернув профілактичні медичні огляди учнів до навчальних закладів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

295
Туфли осень-зима Everest