З нинішнього року реєстрація громадських об'єднань та громадських організацій стане безкоштовною.

Про це, як передає кореспондент ForUm’y, у ході брифінгу заявила радник Президента України, керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації АПУ Марина Ставнійчук.

«Основною новацією Закону України «Про громадські об'єднання», який набув чинності з 1 січня 2013 року, є скасування плати за реєстрацію об'єднань», - сказала вона.

За її словами, раніше така процедура коштувала близько 200 грн. З набранням чинності цього закону процедура реєстрації громадських об'єднань у цілому спрощена. Зокрема, «скорочений термін реєстрації до 7 робочих днів, а термін легалізації (у разі, якщо громадське об'єднання заявляє про своє існування, але не хоче реєструватися як юридична особа. - Ред.) скорочений до 3 днів», - сказала Ставнійчук.

Також органи реєстрації будуть перевіряти документи винятково у контексті відповідності Конституції та законам України, у той час як раніше проходила перевірка статутних документів громадських організацій та їхньої відповідності підзаконним нормативним актам України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

305
Классические туфли мужские