Європейців чекає дуже важкий рік. Найбільш важким він, без сумніву, буде для України, розповів в інтерв'ю словацькому інтернет-виданню Aktuality.sk. екс-перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, говорячи про прогнози на 2015 рік.

Він висловив надію, що політикам вдасться нарешті припинити війну. Адже Україні потрібно практично відбудовувати з нуля власну економіку, налагоджувати мирне життя, знаходити спільну мову між людьми протилежних політичних поглядів. Під гуркіт канонади це зробити неможливо.

При цьому він вважає, що наступний рік буде важким і для Росії через падіння цін на її основний експортний товар - енергоносії. Важким новий рік, на його думку, буде і для Європи, економіка якої переживе стагнацію, страждає від своїх же санкцій, накладених на Росію і від кризи в російській економіці, яка завжди була великим покупцем європейських товарів.

«У цих умовах як ніколи важливо припинити бачити один в одному ворога, знайти можливості для діалогу, відновити нормальні економічні відносини між країнами. У важкі часи потрібно триматися разом. Тільки так наші країни мають шанс пережити непростий час з найменшими втратами для економіки і для простих людей», - резюмував Арбузов.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
2591 грн.
48
Теги