Президент України Петро Порошенко затвердив склад Національної ради реформ. Про це йдеться в указі Президента «Питання Національної ради реформ» від 22 грудня.

Так, визначено, що склад Нацради реформ формується з числа членів, які беруть участь у її роботі з усіх питань, і членів, які запрошуються для розгляду окремих питань.

18 членів у Нацраді реформ будуть брати участь в обговоренні всіх питань. Серед них - Президент, голова Верховної Ради (за згодою) та прем'єр-міністр, глава Нацбанку, міністри економічного розвитку і торгівлі, фінансів, юстиції, керівники низки комітетів Верховної Ради, глава Адміністрації Президента Борис Ложкін та його заступники Олексій Філатов та секретар Національної ради реформ Дмитро Шимків.

До складу Нацради реформ увійшли також представники громадського сектору: виконавчий директор Європейської бізнес-асоціації Ганна Дерев'янко, головний експерт групи «Реформа антикорупційного законодавства» громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» Дмитро Котляр, засновник громадської ініціативи «Об'єднання українських випускників зарубіжних університетів «Професійний уряд» Данило Пасько, співзасновник ГО «Всеукраїнська громадянська платформа «Нова Країна» Валерій Пекар.

Крім того, серед 36 членів Нацради реформ, які будуть залучатися для розгляду окремих питань, керівники міністерств і парламентських комітетів.

Коментуючи указ, заступник глави Адміністрації Президента, секретар Національної ради реформ Дмитро Шимків повідомив, що перше робоче засідання Ради заплановано на 24 грудня. На ньому планується затвердити стратегічне бачення розвитку України «Стратегія реформ-2020», затвердити персональний склад виконавчого комітету Нацради реформ, обговорити статус реалізації низки пріоритетних реформ та виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1479 грн.
21