В Україні з'являться окремі структурні підрозділи, які займатимуться питаннями корупції в судовій системі.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник глави Адміністрації Президента Олексій Філатов, коментуючи заяву глави РНБО Олександра Турчинова про те, що судова реформа не запрацює, поки кілька сотень суддів не опиняться за ґратами.

«Що стосується необхідності притягнення суддів до кримінальної відповідальності. Ми розраховуємо на те, що правоохоронні органи, в тому числі нові правоохоронні органи, які створюються згідно з новим законодавством, наприклад Національне антикорупційне бюро, ефективно працюватимуть, щоб у випадках, коли встановлюється підстава для кримінальної відповідальності, ці підстави реалізовувалися в обвинувальний вирок, а не так, як зараз - або оперативні матеріали не доводяться до кримінальної справи, або кримінальна справа не доводиться до обвинувального вироку, або взагалі правоохоронні органи не реагують належним чином на ці правопорушення з боку суддівського корпусу», - цитує його ЛІГАБізнесІнформ.

«Насправді, думаю, вже на цьому тижні ви ще отримаєте додаткові новини, які стосуються створення певних спеціальних підрозділів, які займатимуться суддівською корупцією. І ми зможемо це додатково обговорити. Поки трохи зарано цю інформацію деталізувати», - сказав Філатов.

Нагадаємо, зміни до Конституції України в рамках судової реформи будуть внесені не пізніше ІІ кварталу 2015 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1599 грн.