Батальйон «Схід» прийняв рішення залишити Донбас, повідомив доброволець з Північної Осетії Алан Мамієв.

«Добровольці в Донецьку і Луганську виїжджають на батьківщину. Частина батальйону вже повернулася в свої домівки», - наводить слова Мамієва Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що в Донецьку залишаються тільки деякі з бійців.

«Рішення залишитися в Донецьку прийняли одиниці. Це ті, хто виявив бажання продовжити службу за контрактом у лавах донецької армії або зі своїх особистих міркувань», - додав він.

10 грудня глава невизнаної республіки Південна Осетія Леонід Тібілов закликав добровольців, які беруть участь в бойових діях на боці ДНР і ЛНР, повернутися на батьківщину.

«Як Верховний головнокомандувач я не віддавав наказу про направлення вас на Донбас... Але, як глава держави, сьогодні я закликаю вас повернутися на батьківщину», - сказав Тібілов.

Він зазначив, що завдання представників Південної Осетії на Донбасі «добігло кінця».

Тібілов 19 і 27 червня цього року підписав укази про визнання суверенітету самопроголошених Луганської та Донецької народних республік, хоча на сьогодні сама Південна Осетія визнана п'ятьма державами - Росією, Нікарагуа, Колумбією, Науру і Вануату.

У листопаді він заявив про встановлення дипломатичних відносин з самопроголошеними Донецькою та Луганською народними республіками.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
951 грн.