Захворюваність на грип та гостру респіраторну вірусну інфекцію в столиці станом на 11 грудня нижча від епідпорогу на 48%. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на дані Головного управління Державної санепідслужби в м. Києві.

«У період з 1 по 7 грудня на грип та ГРВІ в столиці захворіло 17 682 людини, з них 11 445 (64,7%) - діти віком до 17 років. Показник на 10 000 населення становить 62,8, що нижче від епідемічного порогу (120,7) цього тижня на 48%. Порівняно з попереднім тижнем захворюваність на грип та ГРВІ збільшилася на 3,3% за рахунок захворюваності як серед дитячого, так і серед дорослого населення», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в цілому епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ у місті відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.

Згідно з повідомленням упродовж звітного тижня більше хворіли на грип та ГРВІ діти до чотирьох років, їх кількість у віковому розподілі становить 48,5%. За цей час госпіталізовано 50 осіб, з них 41 (82%) становлять діти до 17 років.

Летальні випадки серед хворих на грип не зареєстровано.

Як повідомляв ForUm, захворюваність на грип та ГРВІ у столиці станом на 3 грудня нижча від епідемічного порогу на 43,3%.

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

19