Міністерство оборони України не виявило невстановлених місць поховань українських військовослужбовців на території Луганської області. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як повідомляється, офіцери групи цивільно-військового співробітництва спільно з представниками волонтерської організації «Цитадель» здійснили роботу з виявлення невстановлених місць поховань українських військовослужбовців у районах недавнього розташування підрозділів Збройних сил України.

Зокрема, в Новоайдарському районі були проведені пошукові роботи на місцях дислокації підрозділів Збройних сил України, які у серпні-вересні були обстріляні членами НЗФ з реактивних систем залпового вогню «Смерч», «Ураган» і «Град».

«Також у певних районах представниками волонтерської організації знайдені хрести та вінки. Однак під час проведення розкопок людських поховань не виявлено. А ритуальні символи встановлювали люди для позначень місць запеклих боїв», - йдеться в повідомленні.

За інформацією прес-служби, після бойових дій підрозділи сил АТО провели повну евакуацію загиблих і пошкодженої військової техніки. Крім того, військовослужбовці, співробітники ДержНС виконали часткову зачистку зазначених ділянок місцевості від вибухонебезпечних предметів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

14
Туфли осень-зима Everest