У трьох областях України встановлено 48 будинків модульного типу для будівництва транзитних міст. Про це сказав голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський, повідомляє прес-служба ДержНС.

«У Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях постійно ведуться роботи з будівництва стаціонарних транзитних містечок з будинків модульного типу. Наразі вже зібрано і встановлено 43 житлових будинки», - йдеться в повідомленні.

За словами Бочковського, на даний момент вже надійшло 1064 модулі, частина з яких вже змонтована в житлові будинки.





«Всього зібрано та встановлено 48 житлових будинків на 1 920 тис. осіб. Так, в даний час на будівельному майданчику в м. Харкові проведено комплекс робіт з приєднання водопроводу та каналізації до магістрального трубопроводу. Виконано приєднання докомунікацій (водопостачання, водовідведення) 11 змонтованих житлових будинків і проведені випробування системи. Завершені роботи з влаштування фундаменту під трансформаторну підстанцію», - розповіли в ДержНС.



За його словами, на даний момент змонтовано 12 житлових будинків, з яких десять - 10-модульні житлові будинки квартирного типу, і 28-модульні житлові будинки (гуртожиток).

«Зараз завершується підготовка майданчика під установку третьої 28-модульної будівлі. В цілому готовність міста оцінюється приблизно на 75%», - сказав Бочковський.

Голова ДержНС також повідомив, що в м. Запоріжжя вже проведені роботи з очищення місцевості під будівництво на площі в 1,12 га, ведуться роботи з прокладання каналізаційних магістралей і магістрального водопроводу, електричного кабелю.



«На даний момент в Запоріжжя прибули понад 60 автомобілів з конструкціями модульних будиночків і контейнерами з обладнанням для модульних будиночків. Вже встановлено дев'ять 10-модульних будинків і три 26-модульні. Готовність міста оцінюється приблизно на 75%», - розповів голова ДержНС України.



Крім цього, як зазначив Бочковський, на території Дніпропетровської області виділено 5 ділянок для будівництва транзитних міст - у Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Нікополі, Павлограді та Кривому Розі.

За інформацією прес-служби, зараз у Дніпропетровську область прибуло понад 180 вантажних автомобілів з житловими модулями. На п'яти ділянках в цілому вже встановлено 25 житлових будинків. Готовність містечок оцінюється в середньому на 70%.

Нагадаємо, ще в кінці серпня цього року канцлер Федеративної Республіки Німеччини Ангела Меркель під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком висловила намір Німеччини надати нашій державі гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

92
Туфли осень-зима Everest