Українські військові дотримуються режиму тиші, оголошеногго у вівторок вранці в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, повідомив спікер Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

«Українські військові в точності дотримуються оголошеного режиму тиші. А до тих, хто заявляє про обстріл українськими військовими, можна застосувати російське прислів'я «На злодієві і шапка горить», - сказав Лисенко Інтерфакс-Україна, коментуючи поширену представниками незаконних збройних формувань інформацію про нібито обстріл позицій з боку сил АТО.

Між тим глава самопроголошеної ДНР Олександр Захарченко заявив, що тиша у вівторок зберігається не на всій лінії зіткнення конфліктуючих сторін на Донбасі. «О 5:30 В Донецьку тряслися будинки, але ось зараз у Донецьку тихо. А під Горлівкою йде обстріл», - сказав він. Інформація про точне місце обстрілу уточнюється.

Нагадаємо, раніше прес-центр АТО повідомив, що режим припинення вогню введено на всіх позиціях сил антитерористичної операції на сході України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

13
Классические туфли мужские