Росія зобов'язана виконати Мінські домовленості, інакше буде далі платити ціну. Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк 8 грудня після завершення зустрічі з віце-прем'єр-міністром, міністром закордонних справ Королівства Бельгія Дідьє Рейндерсом, повідомили ForUm'у в прес-службі Кабміну.

«Росія зобов'язана виконати Мінські угоди... Якщо Росія буде продовжувати агресивну політику проти України і проти всього світу, вона повинна далі платити ціну. В тому числі і через нові санкції, за нашу єдність, єдність країн - членів Європейського Союзу, України та Сполучених Штатів Америки», - сказав прем'єр.

Він зазначив, що Мінські домовленості - єдиний документ, виконання якого може призвести до деескалації ситуації на сході України.

Яценюк повідомив, що під час зустрічі з Рейндерсом було обговорено низку питань двостороннього співробітництва, насамперед співробітництва між Україною та Європейським cоюзом.

Нагадаємо, Росія може зіткнутися з новими санкціями, якщо не змінить свою політику щодо української влади, заявив офіційний представник Білого дому Джош Ернест.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

13
Туфли осень-зима Everest