8-10 грудня в дитячий спеціалізований санаторій «Люстдорф» Міністерства охорони здоров'я України (м. Одеса) планується відправити 112 школярів з Попаснянського, Станично-Луганського та Новоайдарського районів, повідомляє департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

«Там діти навчатимуться, а також отримуватимуть санаторне лікування», - наголошується в повідомленні.

Крім того, в Центр соціальної реабілітації «Ковчег» (Пуща Водиця, Київська область) планується відправити 9 дітей і 18 - у Центр захисту дітей «Наші діти» (м. Київ).

Із Золотовського і Щастянського професійних ліцеїв у Вінниці планується відправити 32 студенти на навчання зі збереженням усіх пільг відповідно до чинного законодавства.

На зимові канікули у Волинську, Тернопільську, Закарпатську, Львівську, Чернівецьку області поїдуть понад 200 дітей з Кремінського, Біловодського, Попаснянського районів та міст Рубіжне, Сєвєродонецьк і Лисичанськ для ознайомлення з історією, культурою, звичаями зазначених територій та для святкування Різдва.

У профільному департаменті нагадали, що у червні в Одеську область для оздоровлення та відпочинку відправили 464 дитини-сироти зі шкіл-інтернатів області. Повернення дітей планується до Нового року.
 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

22