Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» пропонує пропорційний розподіл газу всім категоріям споживачів, включаючи промисловість, населення та підприємства теплокомуненерго. Відповідну пропозицію направлено в Секретаріат Енергетичного співтовариства та учасників газового ринку, говориться в повідомленні прес-служби компанії.

«Нафтогаз» пропонує встановити прозорі правила реалізації газу на ринку України виходячи з принципу пропорційності. Зокрема, пропорційного розподілу зобов'язань щодо забезпечення природним газом усіх категорій споживачів (включаючи населення та підприємства теплопостачання) в умовах державного регулювання цін на природний газ і створення страхового запасу газу в підземних сховищах газу кожним учасником ринку», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що такі принципи відповідають вимогам європейського законодавства, у тому числі Договору про заснування Енергетичного співтовариства, ратифікованого законом України №2787-VI від 15 грудня 2010 року, а також Директиви 2009/73/ЄС від 13 липня 2009 року про спільні правила для внутрішнього ринку природного газу, впровадження якої у внутрішнє законодавство України є обов'язковим на підставі Договору про заснування Енергетичного співтовариства та Угоди про асоціацію з ЄС.

Нагадаємо, дефіцит бюджету НАК «Нафтогаз України» перевищує дефіцит державного бюджету України і становить 103 млрд грн.

Як повідомляв ForUm, підвищення тарифів для населення не покрило дефіцит «Нафтогазу».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

12
Теги
Туфли осень-зима Everest