Ошукані вкладники VAB-Банку обіцяють зібрати фінансовий Майдан, якщо їх вимоги не будуть почуті владою. Про це кореспонденту Forum'у повідомив член ініціативної групи Арсен Маринушкін.

«Це вже далеко не перша наша акція. Нам нічого не вдається домогтися, кілька разів ми вже зверталися до Адміністрації Президента і в правоохоронні органи, на жаль, позитивних результатів немає. Більше того, нам ніхто не говорить, як будуть вирішуватися наші питання», - сказав він.

Маринушкін нагадав, що вкладники банку вимагають його націоналізувати. «Якщо б до нас сьогодні вийшли і офіційно заявили, що націоналізації банку не буде, ми б влаштували третій Майдан. Об'єдналися з кредитниками і разом би виступали», - заявив він.

«Ми будемо продовжувати відстоювати свої права. Плануємо 16 грудня провести всеукраїнську акцію протесту позичальників банків і кредитників», - підсумував Маринушкін.

Як раніше повідомляв ForUm, сьогодні, 2 грудня, біля будівлі Верховної Ради відбувається акція вкладників VAB-Банку із закликами до депутатів врятувати банк і їх заощадження.

Юлія Артамощенко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

116
Теги