У Донецьку внаслідок обстрілу станом на 21:15 27 листопада постраждали будівлі центральної бази водоканалу. Про це йдеться в повідомленні прес-люби міської ради.

«Вчора (27 листопада - Ред.) о 21:15 на території центральної бази КП «Донецькміськводоканал» на вул. Щорса розірвалося 2 снаряди. Сторожі і диспетчери, що чергували в цю зміну, не постраждали. Внаслідок обстрілу в будівлі ОКСа і в сторожовій будці пошкоджені шибки, посічені осколками стіни. На щастя, персонал перебував в інших будівлях і встиг сховатися», - йдеться у повідомленні.

Інші об'єкти підприємства в Куйбишевському та Київському районах не постраждали і продовжують функціонувати. КП «Донецькміськводоканал» здійснює водопостачання в звичайному режимі. На селища 1 і 2 Адмінмайданчика в Куйбишевському районі подається технічна вода.

Аварійна служба водоканалу вийшла на лінії і працює над усуненням аварійних ситуацій. Сьогодні ремонтні роботи з усунення поривів ведуться, у тому числі, на вулицях Баумана в Будьонівському районі, Байдукова та Очаківській у Київському, Куйбишева у Куйбишевському районі, на проспекті Червоногвардійському в Калінінському районі.

За минулу добу усунуто 65 поривів на водоводах та 51 аварію на каналізаційних мережах.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские