Громадські активісти провели мітинг протесту проти діяльності «Ощадбанку» на територіях Донецької та Луганської областей, непідконтрольних українській владі.

Як передає кореспондент Forum'у, під стінами головного офісу «Ощадбанку» в Києві кілька сотень людей вимагали пояснити, з яких причин банк продовжує роботу в самопроголошених ДНР та ЛНР.

Мітингувальники звинуватили главу банку Андрія Пишного у співпраці з членами незаконних збройних формувань.

Сам Пишний, своєю чергою, вийшов до мітингувальників і заявив, що ці звинувачення безпідставні.

«Ощадбанк», чітко виконуючи розпорядження РНБО, припинив свою роботу на територіях Донецької та Луганської областей, непідконтрольних українській владі», - сказав він.

На запитання активістки, чому «Ощадбанк» допустив, що гроші пенсіонерів з банкоматів «Ощадбанку» в Луганську забиралися членами НЗФ, Пишний заперечив «на території Луганської та Донецької областей, які не контролюються українською владою, жодної гривні завезено не було».

Разом із тим, як зазначає кореспондент, активісти не поспішають розходитися, ставлячи під сумнів слова Пишного.

Крім цього, глава «Ощадбанку» запропонував мітингувальникам створити ініціативну групу, щоб члени правління банку змогли документально підтвердити його слова.

Нагадаємо, «Ощадбанк» продовжить працювати на територіях, підконтрольних ДНР та ЛНР, принаймні до початку грудня. Про це йдеться в офіційній заяві керівництва банку. «Звертаємося до всіх українських громадян, які перебувають на окремих територіях у районі проведення операції в Донецькій та Луганській областях: «Ощадбанк» не кине вас напризволяще», - йдеться в повідомленні банку.

За даними керівництва банку, основні його відділення в Донецьку, Луганську та інших великих містах, підконтрольних терористам, працюватимуть «принаймні» до 1 грудня 2014 року. Після цього основний український державний банк має намір розробити порядок вільного доступу до його послуг і посилити роботу своїх відділень у прифронтових районах Донбасу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

130