Британський гонщик команди Mercedes Льюїс Хемілтон став дворазовим чемпіоном світу у Формулі-1, вигравши титул в нинішньому сезоні. Хемілтон став переможцем заключної гонки сезону - гран-прі Абу-Дабі, пише ЛІГАБізнесІнформ.

Хемілтон почав кар'єру у Формулі-1 в 2007-му в команді McLaren і вже у другому сезоні став чемпіоном світу. З минулого сезону він виступає за Mercedes.

Єдиний, хто міг перешкодити Хемілтону виграти титул, був його напарник по команді Ніко Росберг. Але в нього виникли проблеми з болідом на 25-му колі гонки, і в підсумку він фінішував лише на 14-му місці. Тим не менш він став віце-чемпіоном світу, і для Росберга це перше серйозне звершення в кар'єрі.

Третє місце в чемпіонаті-2014 зайняв пілот команди Red Bull австралієць Даніель Ріккьярдо, який випередив у загальному заліку чотириразового чемпіона світу німця Себастьяна Феттеля. Для Феттеля, який став п'ятим за підсумками року, це був останній сезон в австрійській команді, з нового сезону він буде виступати за Ferrari.