Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляє, що «женевський» формат консультацій з врегулювання ситуації на сході України повинен бути орієнтований на результат. Про це міністр сказав журналістам.

«Я вважаю, що "женевський" формат може бути основою для подальших консультацій, якщо він орієнтований на результат», - сказав Клімкін.

Водночас він прокоментував заяву прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова про те, що Росії потрібні гарантії щодо невступу України в НАТО. «Пєсков може говорити все що завгодно, це його справа як прес-секретаря», - сказав Клімкін, повідомляє «УНІАН».

При цьому він нагадав, що «Росія вчинила акти агресії проти України і це стосується не тільки Донбасу, це в першу чергу стосується анексії і окупації Криму, з цього все почалося».

Як раніше повідомляв ForUm, глава Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що «женевський» формат врегулювання української кризи - без участі представників самопроголошених Донецької та Луганської народних республік - є пройденим етапом.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає найбільш прийнятним «женевський» формат консультацій (на рівні Україна - ЄС - США - Росія) для врегулювання кризи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом