Уряд переглядає свою політику стосовно Донецької та Луганської областей, включаючи можливість створення вільної економічної зони в регіоні, повідомляється на сайті Міністерства фінансів з посиланням на слова міністра Олександра Шлапака.

Міністр повідомив, що уряд нині переглядає свою політику щодо Донецької та Луганської областей, і припустив можливість створення вільної економічної зони в регіоні. «Можливо. Можливий і такий варіант. Тобто взяти за зразок те, що було взято в Криму», - сказав Шлапак.

Міністр нагадав, що уряд на підставі рішення РНБО прийняв спеціальне рішення про припинення фінансування цих територій. «Ми нараховуємо всі виплати, які повинні були б здійснити, але не здійснюємо їх», - пояснив він, повідомляє «УНІАН».

Також, за словами Шлапака, аналізуються розрахунки в податковій сфері. «Податкові зловживання, які завжди були досить поширеними в Україні, на сьогодні, як свідчать дані нашої фіскальної служби, все більше і більше отримують прописку в тих регіонах, які ми не контролюємо», - додав він.

Міністр пояснив, що оскільки проводити перевірки на території, не підконтрольній владі, не є можливим, уряд активно працює над побудовою нових економічних і фінансових відносин з цією територією.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях», в якому доручив евакуювати всі держустанови і суди із зони антитерористичної операції, а також протягом місяця припинити обслуговування банківських рахунків підприємств і населення в окремих районах Донецької та Луганської областей.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

19