Приватизація станом на сьогоднішній день невчасна. Таку думку Forum'у висловив директор енергетичних програм Центру світової економіки і міжнародних відносин НАН України Валентин Землянський, коментуючи рішення уряду виставити на продаж держпакети акцій трьох енергокомпаній.

«Це рішення абсолютно несвоєчасне», - категорично заявив він.

Землянський підкреслив, що сьогодні ціни на українську держвласність дуже низькі. «Ми знаходимося в нижній точці, у нас падіння економіки. І продавати такі об'єкти за залишковою вартістю не потрібно», - пояснив він.

«В нинішній ситуації неможливо залучити серйозних інвесторів, включаючи західних, і почати розвивати ці підприємства. Приватизація необхідна, але тільки коли ситуація в країні стабілізується. Ці активи треба продавати як бізнес, а не металобрухт або банківський рахунок», - резюмував Землянський.

Нагадаємо, опубліковано розпорядження Кабміну №1089-р від 07.11.2014 р., згідно з яким на продаж виставлені держпакети акцій трьох енергокомпаній: 78,289% акцій «Центренерго», Одеської ТЕЦ і Херсонської ТЕЦ. Початок приватизаційних конкурсів за всіма трьома держпакетами заплановано на 20 листопада 2014 року.

Юлія Артамощенко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

26
Классические туфли мужские