Президент Петро Порошенко і прем'єр-міністр Арсеній Яценюк повинні не забувати про помилки своїх попередників Віктора Ющенка і Юлії Тимошенко. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, у ході брифінгу «Рік після Майдану - як змінилося політичне життя в країні» заявив політолог Володимир Фесенко.

«Петру Олексійовичу та Арсенію Петровичу я б порекомендував весь час бачити перед собою портрети Ющенка і Тимошенко і не повторювати помилок колишніх лідерів. Політична конкуренція повинна мати місце, але якщо вона перетвориться на відверту війну, то впадуть обидва табори. Зараз їм потрібно не лише надати програму, але і розпочати конкретні і чіткі дії. Уряд має працювати не на противагу Президенту, а разом з ним. Тільки якщо влада буде діяти консолідовано, у нас буде шанс побудувати нову країну» - зазначив Фесенко.

Водночас фахівець вважає, що у Порошенка і Яценюка просто немає іншого виходу, крім як домовлятися і співпрацювати.

«Зараз Президент і глава уряду сваряться, але у них немає іншого виходу, крім як досягти консенсусу. Адже якщо вони не домовляться, Україна не отримає грошей. Отримання наступного траншу від МВФ безпосередньо залежить від цього фактора», - заявив він.

Як раніше повідомляв ForUm, партія «Блок Петра Порошенка» оприлюднила робочий текст коаліційної угоди.

Валентин Цімох, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские