Військова прокуратура Харківського гарнізону Центрального регіону України розслідує вбивство військового п'яними товаришами по службі. Про це повідомляє Управління зв'язків з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

«Встановлено, що офіцер і двоє військовослужбовців, які проходили службу по мобілізації, перебуваючи в нетверезому стані, після сварки, з хуліганських мотивів, пострілами з автомата вбили одного з військовослужбовців, після чого самовільно залишили місце дислокації військового підрозділу», - йдеться в повідомленні.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань військовою прокуратурою Харківського гарнізону Центрального регіону України 14 листопада внесено відомості про вчинення кримінальних злочинів, передбачених п. 12 год. 2 ст. 115 (Умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб) і ч. 2 ст. 408 (Дезертирство) Кримінального кодексу України.

За даними прес-служби, вбивці затримані, 16 листопада їм оголошено про підозру у вчиненні зазначених злочинів, максимальна відповідальність за які передбачає позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские